Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zdobądź 5000 na działania ekologiczne

Zapraszamy do udziału w I. edycji Programu Grantowego ENERIS.

Poniżej publikujemy list zachęcający do udziału w konkursie:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w I. edycji Programu Grantowego ENERIS. Jego celem jest ochrona środowiska poprzez realizację lokalnych działań służących ograniczeniu negatywnego oddziaływania człowieka na otoczenie lub budowania szeroko pojętej zielonej infrastruktury. Najlepsze propozycje zostaną dofinansowane w postaci Grantu, którego Fundatorem jest firma ENERIS.

13 grantów, w wysokości 5 000 złotych każdy, przyznawane będą organizacjom społecznym, szkołom lub klubom, a ich przeznaczenie to działania takie jak: edukacja skierowana do członków społeczności lokalnej z zakresu ekologii i ochrony środowiska, tworzenie zielonej infrastruktury miejskiej (ogródków przyszkolnych, klombów osiedlowych, sadzenie drzew, budowanie zielonych murów z roślin itp.), poprawa estetyki przestrzeni miejskiej, budowanie wspólnoty międzypokoleniowych w oparciu o ideę ochrony środowiska, ochronę ekosystemów oraz ich rozwój (np.: zakładanie miejskich pasiek, domów dla owadów itp.), szeroko rozumiana poprawę jakości życia w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju i ekologii itp. Na wnioski czekamy od 14 kwietnia do 18 maja 2016, a formularze zgłoszeniowe, regulamin i kontakt do organizatorów dostępne są na stronie www.grupa-eneris.pl.

Ochrona środowiska jest bardzo ważnym tematem dla dzisiejszego społeczeństwa. Wierzymy, że działając razem skuteczniej zachęcimy mieszkańców Zdzieszowic do troski o środowisko. Dlatego już dziś czekamy na Państwa pomysły wierząc że ich realizacja pomoże budować zieloną Polskę. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z pod numerem infolinii 801 00 38 38.

                                     Z nadzieją na współpracę,

                                    Grzegorz Zarański
   ENERIS Surowce SA
                                    Oddział Krapkowice

Niezbędne dokumenty:

DOCXFormularz zgłoszenia

PDFFormularz zgłoszenia

Załącznik nr 1 do formularza zgłoszeniowego – budżet

Regulamin Programu Grantowego

Załącznik nr 1 do regulaminu – mapa

Brak opisu obrazka

Wersja XML