Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyjazd pełen sukcesów

W niedzielę 4 października odbył się II i III etap Otwartych mistrzostw Wrocławia w Rowerowej Jeździe na Orientację. Terenem zmagań były lasy  w Wilczynie Leśnym nieopodal Wrocławia. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji sprintu oraz na dystansie klasycznym. Był to ostatni sprawdzian przed Pucharem Najmłodszych oraz Mistrzostwami Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, które odbędą się 17 – 18 października w Załęczu.

 A oto wyniki naszych zawodników:
SPRINT
kategoria K12

1.    Julia Kotłowska   UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Sonia Kotłowska UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
3.    Hanna Oleśniewicz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
4.    Wiktoria Matusiak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
5.    Jagoda Wróblewska UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

M12
     4. Oliwer Matusiak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

M14

1.    Mateusz Kipka UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Adam Dammfeld UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
3.    Łukasz Burak     UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
4.    Wojciech Woźniak     UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

5. Teodor Czok     UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
6. Szymon  Łukasik     UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
8. Tomasz Konopka     UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
9. Wojciech Paubski  LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE


M17

    2. Klemens Czok UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

K17

1.    Natalia Burak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Nina Oleśniewicz LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE

K20
    2. Aleksandra Łakomska LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE

M40
    3. Lippa Grzegorz LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE


KLASYK
kategoria K12

1.    Julia Kotłowska   UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Sonia Kotłowska UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
3.    Hanna Oleśniewicz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE


M14

1.    Mateusz Kipka UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Wojciech Woźniak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
3.    Łukasz Burak     UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

    5. Łukasik Szymon UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
    6. Konopka Tomasz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
    8. Wojciech Paubski LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE

M17

    2. Klemens Czok UKS LOTNA ZDZIESZOWICE        
 
M40
    5. Lippa Grzegorz LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE

K17


1.    Nina Oleśniewicz LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE
2.    Natalia Burak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

K20
    2. Aleksandra Łakomska LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE


W KLASYFIKACJI GENERALNEJ MISTRZOSTW WROCŁAWIA


K12
1.    Julia Kotłowska   UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Sonia Kotłowska UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
3.    Hanna Oleśniewicz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

M12
    5. Oliwer Matusiak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

M14
1.    Mateusz Kipka UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Adam Dammfeld UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
3.    Wojciech Woźniak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
4.    Łukasz Burak     UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

K17
1.    Natalia Burak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE
2.    Nina Oleśniewicz LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE

K20
    2. Aleksandra Łakomska LUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE

M17

    2. Klemens Czok UKS LOTNA ZDZIESZOWICE

GALERIA:

https://photos.app.goo.gl/Hem4NsjRzwbGmZvk6

Wersja XML