Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Liście spadają - a zawodnicy LUKS „Rospondek” wchodzą na podium!

Dużymi sukcesami zakończyli swoje zmagania podopieczni trenera Piotra Orian podczas wrześniowo - październikowych startów w zawodach biegowych i rowerowych:
25.09.2021 roku w zawodach biegowych pn. „III Przystanek Forma” w Kędzierzynie – Koźlu
Maria Orian I miejsce, Julia Kamińska III miejsce i Jagoda Henc IV miejsce, Karol Orian III miejsce, Maja Kamińska IV miejsce, Adrian Szpak-Orian II miejsce i Miłosz Blaucik III miejsce.
Tego samego dnia po południu w centrum miasta K-Koźle nasi zawodnicy wzięli udział w Kolarskim Torze Przeszkód i stanęli na podium wielkiej sceny „W zdrowym ciele – zdrowy duch”
Paulina Nocoń I m, Ania Porada II m, Karolina Dyla III m, Maja Kamińska II miejsce, Karol Orian I m, Michał Porada II m, Marysia Orian I m, Julia Kamińska II m, Artur Dyla II m i Fabian Dyla III miejsce.
02.10.2021 roku w biegach dziecięcych podczas „V Leśnickiej Piątki” Karol Orian zajął III miejsce, Maria Orian I miejsce, Lucyna Zadrożna I miejsce i Jolanta Baran I miejsce.
16.10.2021 roku podczas „V Cross Duathlonu - Twierdza” Karol Orian zajął I miejsce, Maria Orian II, Julia Kamińska III miejsce, Lucyna Zadrożna II miejsce, Adrian Szpak-Orian w kategorii M-20 miejsce II a nasze dziewczyny Lucyna i Marysia startując po raz pierwszy w sztafecie zajęły I miejsce.
17.10.2021 roku podczas „IV Przełajowego Biegu z Koziołkiem” Karol Orian zdobył II miejsce, Maria Orian II miejsce, Lucyna Zadrożna III miejsce. Udział wzięli w zawodach Julia i Michał.
W kategorii M-50 na 6km Piotr Orian zajął miejsce II.
23.10.2021 roku w Kędzierzynie-Koźlu podczas Biegowego Weekendu w Mieście Możliwości odbyła się czwarta edycja imprezy pn. „Mały, większy i największy – Zostań Maratończykiem” i tutaj dzieci oraz młodzież z naszego klubu wywalczyły następujące miejsca:
Filip Kamiński III miejsce, Karol Orian I miejsce, Maria Orian I miejsce, Lucyna Zadrożna I miejsce, Sabina Dreszer II miejsce a nasz „czarny koń” Eryk Nocoń też się cieszył z zajętego miejsca.
Tego samego dnia po południu podczas „V Mini Maratonu Manhatan Pamięci Jana Pawła II” Maria Orian zajęła I miejsce, Lucyna Zadrożna II i Sabina Dreszer III miejsce. Adrian Szpak-Orian III miejsce w kategorii M-16.
30.10.2021 roku odbyła się ostatnia impreza październikowa, w której udział wzięli zawodnicy LUKS „Rospondek” podczas „IV Cross Tribike Niepodległa” w K-Koźlu podium również należało do naszych:
Zbigniew Zadrożny I miejsce, Jolanta Baran I i Magdalena Warząska II miejsce.
Karolina Dyla I, Anna Porada II miejsce, Fabian Dyla I miejce, Karol Orian I i Michał Porada II miejsce, Julia Kamińska II miejsce, Maria Orian I miejsce i Adrian Szpak-Orian I miejsce.
Stałe i systematyczne treningi przynoszą dobre owoce, a zawodnicy LUKS „Rospondek” starają się godnie reprezentować Naszą Gminę.

Fotorelację znajdziecie tutaj


                                                                                                                       Opracowała: Anna Orian

Wersja XML