Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nowości w programie „Czyste Powietrze” od dnia 1 lipca 2021 r.

Od 2022 r. koniec dotacji na piece węglowe

Wycofanie dotacji na kotły węglowe, zwiększenie progów dochodowych uprawniających do podwyższonego poziomu dofinansowania oraz poszerzenie listy kosztów kwalifikowanych o kotły na pellet o podwyższonym standardzie – to trzy nowości w programie „Czyste Powietrze”, które obwiązują już od 1 lipca 2021 r.

Poniżej link do zmian, które weszły od dnia 1 lipca 2021 r.:

https://www.wfosigw.opole.pl/aktualnosci/od-dzisiaj-obowiazuja-zmiany-w-programie-czyste-powietrze

Ogłoszenie o naborze wniosków dla beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania w ramach części 3 PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE” oraz o zmianie PROGRAMU PRIORYTETOWEGO „CZYSTE POWIETRZE” w zakresie części 1 i części 2.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. rozpoczęty został nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania w oparciu o:

Zmiana Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Dodatkowo od dnia 25.01.2022 r. wprowadza się do Programu zmiany, które mają zastosowanie również do wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach wcześniejszych wersji Programu:

Pozostałe istotne zmiany:

Poniżej link do zmian, które weszły od dnia 25 stycznia 2022 r.:

https://www.wfosigw.opole.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-dla-beneficjentow-uprawnionych-do-najwyzszego-poziomu-dofinansowania

Wersja XML