Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

II edycja konkursu "Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. opolskim"

Konkurs organizowany przez serwis internetowy Clicktrans.pl, startuje 21.06 i aby wziąć w nim udział, należy stworzyć pracę na temat: „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie opolskim”.

W pracy można posłużyć się tekstem, zdjęciami lub materiałem filmowym własnego autorstwa.

Na prace czekamy pod adresem: do 15 lipca 2022 r. Wówczas zostaną wybrane 3 najciekawsze prace i nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi.

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu, a nie tylko dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni.

NAGRODY

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

1. Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. opolskiego.
2. Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. opolskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
3. Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. opolskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa.
4. Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: .
5. Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-opolskie-2-edycja

Brak opisu obrazka

Wersja XML