Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

„Stacja Jarzębina” zaprasza

            Dom Dziennego Pobytu „Jarzębina” w Zdzieszowicach „jedzie” sobie po wyznaczonym torze niczym pociąg osobowy z pasażerami. Przez ostatnie dwa tygodnie zmieniliśmy krajobraz naszej rabatki z zimowej na wiosenną – kwitną tulipany, konwalie i fiołki. Może to zasługa aury, ale w większości naszej Pani Krysi, która dba o nasz mini ogródek. Oprócz naszej stałej zdzieszowickiej „stacji” mieliśmy okazję podziwiać wystawę kwiatów w Łosiowie (dnia 11 maja padał deszcz – a fee !).

            Chętni dalszych podróży wyjechali 15 maja do kina „Chemik” w Kędzierzynie-Koźlu na „maraton filmowy”. Obejrzeli filmy: „Piąta pora roku” i „Nietykalni”, a kto chciał, to otrzymał bilet na spektakl pt.: „Mieszczanin Szlachcicem” w swobodnej interpretacji Teatru Ludzi Pracujących. Wyjazd we własnym zakresie odbył się 18.05.2013r.

            22.05.2013r. „dojechaliśmy” do Żyrowej. Przy akompaniamencie pana Andrzeja Berdzika i występie zespołu „Suskie Skowronki” bawiliśmy się wraz z zaproszonymi gośćmi na zabawie tanecznej niemalże do „białego rana”. Ubawiliśmy się, co niemiara i czekamy na następną taką zabawę.

            Z okazji Dnia Mamy w dniu 28.05.2013r. zawitały w nasze progi przedszkolaki z przedszkola nr 5 w Zdzieszowicach i uświetniły połączone obchody dnia Matki i Ojca. Maluchy zaprezentowały się wspaniale. Wraz z Paniami przygotowały piękny program artystyczny na Dzień Mamy i Taty oraz zaprezentowały występ w gwarze śląskiej i śląskie tańce. Aż się łezka w oku kręci… Za występy pięknie dziękujemy i serdecznie zachęcamy do ponownych odwiedzin w naszym Domu.

   Brak opisu obrazka

Było trochę estetyki, co nieco intelektu. W planach mamy coś dla ducha i ciała, serdecznie zapraszamy do zabawy z nami :).
Nasz „pociąg” sobie jedzie ……

Pracownicy
Domu Dziennego Pobytu  "Jarzębina"
w Zdzieszowicach
Gizela Paleta
Urszula Chudomięt

Wersja XML