• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Spotkania z pasjami w zdzieszowickiej bibliotece

Wszystkich seniorów (i nie tylko) zapraszamy na „Spotkania z pasjami”. Odbywać się one będą w każdy czwartek o godzinie 11:00 w czytelni Biblioteki. Będzie to cykl 12 spotkań na żywo ze znanymi i ciekawymi osobami, które prowadzą aktywne życie i realizują swoje pasje oraz skończyły już 60 lat, angażują się w życie społeczności lokalnych lub realizują ciekawe hobby.
Tematyka spotkań obejmie następujące zagadnienia: profilaktyka zdrowotna, bieżące sprawy ekonomiczne, kulturalne, tradycje, rozrywka, pasje, ekologia, finanse, nowe technologie, relacje z młodszymi pokoleniami.
Spotkania będą prowadzone w formie wideokonferencji – czyli odbędą się za pomocą Internetu.    
Na początku bibliotekarz nawiąże połączenie się przez Internet z osobą, która jest bohaterem spotkania. Potem odbędzie się jego wykład. Następnie uczestnicy spotkania będą mogli za pośrednictwem bibliotekarza przesłać swoje pytania, na które bohater spotkania potem odpowie.
Bohaterami pierwszego spotkania 12 września będą Agnieszka i Marcin Kręgliccy – rodzeństwo kucharzy i restauratorów, którzy od wielu lat zaangażowani są w promocję idei świadomego odżywiania się. Oboje prowadzą również program kulinarny w telewizji na kanale Kuchnia + oraz piszą artykuły dotyczące żywienia do największych polskich gazet.
Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy czwartek na godzinę 11:00 do czytelni Biblioteki.

Brak opisu obrazka

Wersja XML

Urząd Miejski w Zdzieszowicach
ul. Bolesława Chrobrego 34
47-330 Zdzieszowice
tel. +48 77 40 64 400
fax +48 77 40 64 444
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 15601404
w tym miesiącu: 124825
dzisiaj: 3837