Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

X Międzynarodowy Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Brak opisu obrazka

W dniach 25-27 września w Zdzieszowicach odbędzie się jubileuszowy X Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn, którego organizatorem tradycyjnie jest już Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach. Po raz kolejny  udział w nim wezmą siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Oprócz drużyny z Kędzierzyna do Zdzieszowic zawitają zespoły Jastrzębskiego Węgla, Delecty Bydgoszcz, Jadaru Radom oraz SCC Berlin i Generali Haching (Niemcy).

Jak co roku na zgromadzonych kibiców czeka siatkówka na najwyższym poziome, bardzo dobra atmosfera oraz liczne konkursy z nagrodami.

Całkowity dochód z turnieju zostanie przekazany na dokończenie budowy kompleksu sportowo-rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych mieszczącego się przy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Zdzieszowicach.

Program turnieju:

25 września 2009 (piątek)
godz. 15:30 SCC Berlin - Jadar Radom
po zakończonym spotkaniu uroczyste otwarcie imprezy
godz. 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Generali Haching
godz. 19:00 Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

26 września 2009 (sobota)
godz. 15:30 Jadar Radom - Generali Haching
godz. 17:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz
godz. 19:00 SCC Berlin - Jastrzębski Węgiel

27 września 2009 (niedziela)
godz. 10:00 Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom
SCC Berlin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (20 min po zakończeniu poprzedniego spotkania)
Generali Haching - Jastrzębski Węgiel (20 min po zakończeniu poprzedniego spotkania)

NASZE SERCA OTWARTE DLA WSZYSTKICH DZIECI

Brak opisu obrazka

„X Jubileuszowego Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn” który w dniach 25-27 września 2009r odbędzie się w hali MGOKSiR w Zdzieszowicach. Impreza nasza ma charakter wyjątkowy, bowiem od początku jej istnienia wspiera działania mające na celu pomoc dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych uczęszczających do naszej szkoły. Dzięki dotychczasowym turniejom udało się nam pozyskać środki na budowę kompleksu sportowo-rehabilitacyjnego, z którego obecnie korzystają uczniowie. Tegorocznym celem naszej imprezy jest pozyskanie środków na doposażenie specjalistycznej sali rehabilitacyjnej. Historia naszej imprezy jest niezwykle bogata i jest to turniej wyjątkowy nie tylko z uwagi na cel, ale również dlatego, że organizują go rodzice oraz nauczyciele. Z uwagi na wzorową organizację i duży profesjonalizm organizatorów turniej jest znany na arenie międzynarodowej. Podczas poprzednich edycji gościliśmy nie tylko najlepsze polskie drużyny ale również Międzynarodowe takie jak: Narodowa reprezentacji Egiptu, SCC Berlin (Niemcy), MAOAM Mendig (Niemcy), AoN Hotvolleys Wiedeń(Austria), Terram Opava (Czechy) Tegoroczny turniej również zapowiada się atrakcyjnie, a swój udział zapowiedziały następujące zespoły: Jastrzębski Węgiel – wielokrotny medalista mistrzostw Polski, uczestnik tegorocznej edycji Europejskiej Ligi Pucharów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – pięciokrotny Mistrz Polski, brązowy medalista Europejskiej Ligi Mistrzów, JADAR Radom, DELECTA Bydgoszcz, GENERALI HACHING- wicemistrz Niemiec oraz SCC Berlin. Aby jednak w pełni profesjonalnie zorganizować taką imprezę niezbędnie jest pozyskanie środków, które pozwolą zabezpieczyć koszty organizacji tego dużego przedsięwzięcia.

Bilety oraz karnety zakupić można w PSP nr 3 w Zdzieszowicach. 

Ceny biletów:

- karnet na wszystkie mecze 15/20zł (ulgowy/normalny)

- pojedynczy bilet 8/10zł (ulgowy/normalny)

Możliwość rezerwacji biletów oraz karnetów pod numerem telefonu 0-77 4845230 /SP 3 w Zdzieszowicach/ lub pod adresem mailowym

 

Wersja XML